O firmie

Firma System Serwis od kilkunastu lat dostarcza dla swoich klientów wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny. Poznań jest siedzibą przedsiębiorstwa i miejscem, gdzie zlokalizowany jest salon ekspozycyjny. Na miejscu właściciele lokali gastronomicznych oraz zakładów żywienia zbiorowego zapoznać mogą się ze sprzętem gastronomicznym najbardziej znanych i renomowanych producentów: Stalgast, Hendi, Dora Metal, Kromet, Robot Coupe, Reinex itd.

Lady chłodnicze, piece konwekcyjne, kuchnie gazowe, kostkarki czy frytkownice to tylko niektóre z urządzeń dostępnych w naszym sklepie gastronomicznym. Poznań to miasto w którym działa wiele restauracji, pubów czy hoteli, które dzięki naszej firmie mają stały dostęp do sprzętu najwyższej jakości. W naszym sklepie gastronomicznym oferowane są urządzenia spełniające restrykcyjne normy jakościowe. Klienci skorzystać mogą również z dużego wyboru mebli ze stali nierdzewnej, które są niezwykle trwałe i pozwalają utrzymać w kuchni nieskazitelną czystość.

Nasi pracownicy wykorzystując specjalistyczną wiedzę i umiejętności pomogą dobrać sprzęt najlepiej spełniający oczekiwania klientów. Wybór firmy System Serwis to gwarancja profesjonalnej i nowocześnie urządzonej kuchni.