System Serwis


Firma System Serwis od kilkunastu lat dostarcza dla swoich klientów wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny. Poznań jest siedzibą przedsiębiorstwa i miejscem, gdzie zlokalizowany jest salon ekspozycyjny. Na miejscu właściciele lokali gastronomicznych oraz zakładów żywienia zbiorowego zapoznać mogą się ze sprzętem gastronomicznym najbardziej znanych i renomowanych producentów.

  • lady chłodnicze
  • piece konwekcyjne
  • kuchnie gazowe
  • kostkarki
  • frytkownice i inne

Lady chłodnicze, piece konwekcyjne, kuchnie gazowe, kostkarki czy frytkownice to tylko niektóre z urządzeń dostępnych w naszym sklepie gastronomicznym. Poznań to miasto w którym działa wiele restauracji, pubów czy hoteli, które dzięki naszej firmie mają stały dostęp do sprzętu najwyższej jakości. W naszym sklepie gastronomicznym oferowane są urządzenia spełniające restrykcyjne normy jakościowe. Klienci skorzystać mogą również z dużego wyboru mebli ze stali nierdzewnej, które są niezwykle trwałe i pozwalają utrzymać w kuchni nieskazitelną czystość.

icons8-helping-hand-50Nasi pracownicy wykorzystując specjalistyczną wiedzę i umiejętności pomogą dobrać sprzęt najlepiej spełniający oczekiwania klientów. Wybór firmy System Serwis to gwarancja profesjonalnej i nowocześnie urządzonej kuchni.

Najwyższa Jakość

Oferowane przez naszą firmę urządzenia gastronomiczne spełniają rygorystyczne normy jakościowe i są zgodne ze standardami HACCP. Zakres naszych usług to jednak nie tylko sprzedaż wyposażenia gastronomicznego. Dla naszych klientów wykonujemy projekty technologiczne dla różnego typu lokali, które są zgodne ze wszystkimi aktualnie obowiązującymi przepisami oraz normami.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wykorzystując naszą wiedzę i pomagając w stworzeniu bezpiecznej, funkcjonalnej i nowoczesnej kuchni. System Serwis to również profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych. Nasi wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy szybko wykryją i naprawią usterkę w każdego typu sprzęcie.