Obieraczka do ziemniaków

Trudno wyobrazić sobie polską kuchnię bez ziemniaków. To jeden z najczęściej wykorzystywanych składników i podstawa wielu potraw. W lokalach, które wydają dużą liczbę posiłków z ziemniakami niezbędna jest profesjonalna obieraczka do ziemniaków.

Tradycyjne obieranie ziemniaków czy innych warzyw jest procesem dość czasochłonnym. Dlatego właśnie, by przyspieszyć pracę w branży gastronomicznej powstały profesjonalne obieraczki do ziemniaków. Dzięki specjalnemu mechanizmowi pozwalają one na równomierne pozbycie się skórki nawet z kilkudziesięciu kilogramów ziemniaków. Obranie takiej ilości przez człowieka zajęłoby wiele godzin. Nowoczesne obieraczki do ziemniaków pozwalają również na obieranie innych warzyw, takich jak buraki, seler czy marchew. Obieraczka nie tylko pozwala na oszczędność czasu, ale również umożliwia skupienie się pracowników restauracji czy stołówki na innych zadaniach.

Firma System Serwis w swojej szerokiej ofercie urządzeń gastronomicznych posiada również profesjonalne obieraczki do ziemniaków renomowanych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego w Poznaniu lub kontaktu z naszymi przedstawicielami.