Piec konwekcyjno-parowy 20xGN1/1 ChefTop Mind

Nowoczesne piece konwekcyjno parowe są urządzeniami bardzo cenionymi wśród firm, które zajmują się przygotowywaniem potraw dla dużej ilości klientów.

Piec tego typu pozwala na szybkie i jednoczesne przygotowanie wielu posiłków w stosunkowo krótkim czasie. Co ważne można w nim piec jednocześnie różnego typu potrawy bez niebezpieczeństwa, że przeniosą one zapach na inne dania. Ponadto działanie pary sprawia, że żywność zachowuje jednocześnie wszystkie wartości odżywcze. Możliwość smażenia bez tłuszczu także stanowi niewątpliwą zaletę pieców tego typu. Mamy wielką przyjemność przedstawić unikalny piec uznanej na świecie marki UNOX.

Piec konwekcyjno-parowy 20xGN1/1 ChefTop Mind posiada pojemność 20xGN1/1. Wyposażony jest także w zaawansowany system myjący Rotor.KLEAN. Jest to urządzenie, które spełni nawet najbardziej wymagające gusta kucharzy i pomoże im w przyrządzaniu pysznych i zdrowych potraw dla odwiedzających lokal gości. Praca z tym urządzeniem to prawdziwa przyjemność dla koneserów doskonałego jedzenia.