Profesjonalna zmywarka kapturowa

W prężnie działającej i dbającej o komfort klienta restauracji czy kawiarni, nie może zabraknąć odpowiedniego wyposażenia. Optymalizacja pracy, związanej ze sprzątaniem i zmywaniem naczyń jest tutaj szczególnie ważna. Chcesz obsługiwać klientów szybko i sprawnie?

Nie może zabraknąć Ci serwisów, w których serwujesz swoje specjały. Kupując profesjonalną zmywarkę kapturową, w kilka minut odzyskasz swoją zastawę w idealnym stanie. Urządzenie tego typu oferuje dwa cykle pracy – 120 oraz 180 sekund. Wyposażone jest w dwa kosze na talerze, kosz uniwersalny oraz ten, dedykowany sztućcom. Niskie zużycie wody – zaledwie 3 l/cykl oraz wysoka skuteczność usuwania zabrudzeń to cechy, których poszukujesz. Zmywarka wykonana jest ze stali nierdzewnej i posiada dozowniki do płynu myjącego oraz nabłyszczającego.

Wypróbuj jej możliwości a przekonasz się, że Twoje szklanki i kieliszki jeszcze nigdy nie były tak krystaliczne, zaś talerze idealnie nabłyszczone i czyste. Stosunkowo niskie zużycie energii zadowoli nawet najbardziej wybrednych przedsiębiorców.