Stalowy termos z kranem

Chcesz poszerzyć ofertę swojej restauracji o catering w miejscu wskazanym przez klienta? Musisz więc zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który zapewni najwyższą jakość serwowanego jedzenia. Jednym z przykładów takiego funkcjonalnego rozwiązania jest termos stalowy z kranem.

Szczególnie dobrze sprawdzi się przy serwowaniu gorących bądź zimnych płynów. Podwójne ścianki, wypełnione wysokogatunkową pianką, zapewniają skuteczną izolację termiczną nawet przez 8 godzin. Pokrywa posiada 6 trwałych zatrzasków oraz silikonową uszczelkę, która jest odporna na ścieranie i nie wpływa w żaden sposób na smak i zapach podawanych potraw. Ergonomiczne uchwyty transportowe to wygodne rozwiązanie, które ułatwi organizację pracy.

Termos posiada 20 l pojemności, 360 mm średnicy oraz 330 mm wysokości. Kran, znajdujący się w jego dolnej części, pozwala na higieniczne serwowanie płynów (także w wariancie samoobsługowym), nie wymaga otwierania pokrywy a co za tym idzie znacznie dłużej utrzymuje temperaturę potrawy. Estetyczny wygląd pojemnika to jego dodatkowy atut.