Szatkownica elektryczna do warzyw

Mała oraz duża gastronomia nie może skutecznie i szybko funkcjonować bez profesjonalnych narzędzi, które usprawniają pracę. Do takich narzędzi należy prezentowana przez nas szatkownica do warzyw linii Profi Line.

Z jej pomocą błyskawicznie pokroimy każdą ilość warzyw niezależnie od ich wielkości. Produkt posiada 5 różnych tarcz, które dają możliwość krojenia w plastry oraz wiórki różnej grubości. Ponadto ma także ułatwienia, które pozwalają na pracę zarówno z dużymi, jak i znacznie mniejszymi warzywami (duży oraz mały otwór przeznaczony do ładowania warzyw). Obudowa urządzenia została wykonana z doskonałej jakości trwałego aluminium.

Zastosowano także dwa zabezpieczenia w postaci zatrzasku zamykającego pokrywę oraz czujnika elektromagnetycznego, który sprawia, że otwarcie pokrywy automatycznie wyłącza urządzenie. To sprawia, że praca z tą szatkownicą jest nie tylko niezwykle wygodna, ale także bezpieczna dla każdego pracownika. Z pomocą tego sprzętu krojenie warzyw stanie się czynnością przyjemną oraz skuteczną.