Zmiękczacz do zmywarki

Aby zakupione wyposażenie kuchni restauracyjnej, jak najdłużej służyło w nienagannej formie, należy zadbać o jego prawidłową eksploatację. W przypadku zmywarki, konieczne jest zainstalowanie odpowiedniego zmiękczacza do zmywarki. Stawiając na model Purity 1200 Clean od producenta Brita, otrzymasz wydajność na poziomie 12 000 litrów. Jakie korzyści płyną z tego typu usprawnienia?

Po pierwsze zapobiega ono osadzaniu się kamienia w urządzeniach – co wpływa nie tylko na jakość ich pracy ale przede wszystkim na żywotność. Po drugie, substancja wiąże jony metali ciężkich, znacząco podnosząc jakość wody. Po trzecie minimalizuje powstawanie osadu w zmywarkach. Jest to szczególnie istotne dla uzyskania właściwej czystości dla szklanek, kieliszków czy sztućców.

Wyposażając się w ten sposób, możesz znacznie zmniejszyć ilość pracy, koniecznej dla zachowania zastawy w należytym stanie. Dodatkowo otrzymujesz wsparcie w zakresie eksploatacji sprzętów w jak najlepszej kondycji, przez długie lata. Łatwy montaż zmiękczacza to jego kolejny atut.