Kuchnia gazowa, 4-palnikowa z piekarnikiem gazowym

Żadna profesjonalna kuchnia nie może się obejść bez kuchenki gazowej wysokiej jakości. Prezentowana tutaj kuchenka gazowa czteropalnikowa służy do obróbki termicznej przy wykorzystaniu gazu ziemnego oraz wszystkich rodzajów naczyń. Kuchnia przeznaczona jest zasadniczo zarówno dla małej, średniej, jak i dużej gastronomii, ponieważ wszędzie sprawdzi się znakomicie.

Jej nowoczesny design doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy w wyposażeniu lokali gastronomicznych. Urządzenie wyposażono w doskonałej jakości system zabezpieczający, który dostępny jest bezpośrednio z panelu sterowania oraz zabezpieczenie przeciwpyłowe. Palniki posiadają regulowaną moc, dzięki czemu możliwa jest oszczędność gazu. Sprzęt ma ponadto wiele ciekawych rozwiązań, które znacząco usprawniają codzienną pracę zespołu gastronomicznego.

Wymienić w tym miejscu można np. wyjmowaną misę podpalnikową, którą można myć w zmywarce czy żeliwne ruszta. Ta kuchenka będzie nieocenioną pomocą w każdym lokalu gastronomicznym niezależnie jaką kuchnię serwuje oraz jakiej jest wielkości.