Szafa magazynowa gastronomiczna

Każdy, kto prowadzi i nowoczesny biznes gastronomiczny jest zmuszony do tego, aby wykorzystywać w tym biznesie odpowiednie narzędzia oraz odpowiednie urządzenia spełniające obowiązujące normy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo przygotowania posiłków.

Nie inaczej jest w przypadku dokładnego wyposażenia kuchni oraz miejsc związanych bezpośrednio w przygotowywaniu posiłków. Oferowana przez nas szafa jest wykonana ze stali. Cała jej konstrukcja jest spawana. Wewnątrz posiada trzy przestawne półki, co pozwala dopasować szafę do naszych indywidualnych potrzeb. Jest także możliwość zamontowania zamka, jeśli byłaby taka konieczność. Maksymalne obciążenie na półkę do 70 kg na metr kwadratowy.

Jest to szafa, wyjątkowo wytrzymała, w której możemy przechowywać różne niezbędne rzeczy oraz niezbędne elementy do przygotowywania posiłków. Bez wątpienia oferowana szafa to doskonałe wyposażenie nowoczesnej kuchni. Dlatego też gorąco polecamy jej zakup do każdego lokalu gastronomicznego bez względu na jego wielkość.