Meble chłodnicze

Świeżość oferowanych w lokalu gastronomicznym potraw może być zagwarantowana tylko wtedy, jeśli są one przechowywane w odpowiedniej temperaturze. To szczególnie ważne w okresie letnim. Temu celowi właśnie służą meble chłodnicze.

Meble chłodnicze to ogólna nazwa do której zaliczyć można kilka kategorii produktów. Są to przede wszystkim lady chłodnicze. Regały, szafy czy specjalne wyspy. Od wyboru konkretnych mebli zależy oczywiście charakter lokalu, który prowadzimy. Inne sprawdzą się w lokalach samoobsługowych, a inne w tych z tradycyjną obsługą. Urządzenia tego typu charakteryzują się stosunkowo dużym poborem energii elektrycznej. Dlatego więc przed wyborem warto sprawdzić dokładne zużycie wg producenta. Pomoże nam to obniżyć koszty eksploatacji lady czy witryny. Niektóre meble chłodnicze można łączyć z innymi w razie potrzeby. Warto więc podczas kupna zwrócić uwagę na taką funkcjonalność.

Firma System Serwis oferuje szeroki wybór mebli chłodniczych o różnym zastosowaniu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego w Poznaniu lub skontaktowania się z naszymi doradcami w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.