Profesjonalne kostkarki do lodu

Nadeszła wiosna, a wraz z nią pierwsze cieplejsze dni. Kiedy za oknem panują wyższe temperatury ludzie szukają ochłody, którą może dać chłodny napój. Dlatego warto już teraz pomyśleć o profesjonalnej kostkarce do lodu.

Kostkarka umożliwia szybkie wytworzenie niemal dowolnej ilości lodu i jest ważnym elementem wyposażenia nowoczesnego baru czy restauracji. Poszczególne modele różnią się od siebie rozmiarami oraz funkcjami. Niewielkie kostkarki sprawdzą się idealnie w małych lokalach gastronomicznych typu bar czy kawiarnia. Miejsca, które specjalizują się w serwowaniu drinków czy schłodzonych napojów muszą zainwestować już w większy sprzęt. Kostkarki do lodu są bardzo wydajne, a ich obsługa przez człowieka ogranicza się do minimum. Niektóre z maszyn oferują opcję wyboru kształtu kostek czy kruszenia lodu.

Właścicieli lokali gastronomicznych zainteresowanych profesjonalnymi kostkarkami do lodu zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę, montaż oraz serwis.