Wyciskarka do cytrusów

Kawiarnie oraz inne lokale gastronomiczne coraz częściej oferują swoim klientom świeżo wyciskane soki z pomarańczy, grejpfrutów czy granatów. By je przygotować szybko i sprawnie niezbędna jest wyciskarka do cytrusów.

Świeże soki są nie tylko smaczne, ale dostarczają naszemu organizmowi o wiele więcej witamin i mikroelementów, niż te z kartonu. Profesjonalne wyciskarki do cytrusów potrafią przyrządzić porcję smakowitego napoju w bardzo krótkim czasie. Na rynku dostępne są urządzenia manualne, idealne w przypadku niewielkich lokali, jak i automatyczne. Najlepiej sprawdzą się oczywiście te wykonane ze stali nierdzewnej lub innych stopów metali w połączeniu z wysokiej jakości plastikami. Warto zwrócić uwagę na pojemność dołączonego pojemnika. W przypadku kawiarni musi on mieć min. 1 litr. Ważnym parametrem jest również wydajność, która oznacza ile litrów soku urządzenie jest w stanie wyprodukować w ciągu godziny.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości wyciskarki do cytrusów marki Stalgast czy Hendi. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego lub kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.